BİZİM SINIF FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fıkralar:D

fıkralar:D Empty fıkralar:D

Mesaj  mrv_41 Paz Tem. 13, 2008 1:38 pm

fıkraları burada paylaşabilirsiniz ben başlıyorum
Very Happy
aksi kadın
Adam karısıyla arabada giderken polis sirenini duymuş, hemen saga çekmiş ve polis gelmiş: "Buyrun memur bey?"

"Beyefendi direksiyon başındayken cep telefonuyla konuşuyordunuz"
"Yok efendim sadece bip yaptı, ben de sarji mi bitiyor diye baktım" Karısı lafa atlamış:
"Aaa yapma hayatım.. yarım saattir ortagınla iş görüşmesi yapıyodun telefonda"
Adam karısına tip tip bakarken polis yine sormuş:
"Beyefendi emniyet kemerinizi neden takmıyorsunuz???"
"Memur bey takmıştım ama sizin geldiginizi görünce durduktan sonra çözdüm"
Karısı yine atlamış: "Aman şekerim sen de o kemeri hayatında bi kere taktın mı acaba...."
Adam kadına bi tane patlatmamak için kendini zor tutarken;polis bu sefer de arabayı incelemeye başlamış vee... -"Beyefendi bakar mısınız sag sinyaliniz de kırık"
"Aaaa.. kırık mı?? Sabah yola çıkarken kontrol ettim kırık diildi...yolda oldu galiba, hiç de farketmedik" Karısı çenesini tutamamis yine:
"Amma da attın kocacıım, sana 3 haftadır söylüyorum artık şu kırık sinyalin icabına baktır diye....."
Adam en sonunda dayanamamış bagırmış:
"BANA BAK SEN SUSUCAK MISIN ÇAKICAM ŞİMDİ SURATININ ORTASINA!!"
Polis kadına sormuş: "Hanımefendi eşiniz size hep böyle mi davranır?"
Kadın cevap vermiş:
"Yok canım....sadece alkollu oldugu zaman"
mrv_41
mrv_41

fıkralar:D Empty Geri: fıkralar:D

Mesaj  mrv_41 Paz Tem. 13, 2008 1:39 pm

Temel ve Maymun Nasa uzay üssünde yeni bir deneme yapılıyormuş. Gönüllü başvuranlar arasından Temel, astronot adayı olarak seçilmiş. Ön elemede oldukça sıkı testleri geçen Temel; 3 aylik ikinci bir eğitim ile iyi bir astronot olabilmiş. Beklenen an gelmiş ve Temel bir maymunla birlikte uzay mekiğine binerek havalanmış. Atmosfer aşıldıktan sonra Temel'in ilk işi; kendisine sıkı sıkıya söylenildiği gibi zarfları açıp maymunun ve kendisinin görev kartlarını okumak olmuş. Maymunun görevleri: "Yerküre ile bağlantıyı sürekli kontrol altında tutmak; her 2 saatte bir yörüngedeki sapmaları ayarlamak; füze içindeki hava basıncı, ısı, iletkenlik değerlerini aşağıya bildirmek; yakıt harcamasını ve motorların sırasını belirlemek..." diye devam ederken; okumaktan

TİRYAKİ YOKSA

Bir köylü telaşla bir başka köylüye koştu :
-Bana bak, senin inekler sigara içer mi?
-Çıldırdın mı sen? İnek sigara içer mi hiç?
-Öyleyse ahirin yanıyor, kardeşim.
mrv_41
mrv_41

fıkralar:D Empty Geri: fıkralar:D

Mesaj  mrv_41 Perş. Tem. 17, 2008 11:28 am

1 MURAT 1 GÜN YOLDA GİDERKEN ÖNÜNE 1 ŞİŞE ÇIKMIŞ MURAT ŞİŞEYE VURMUŞ ŞİŞEDEN ALAADDİN ÇIKMIŞ ALAADDİN DİLE BENDEN NE DİLERSEN DEMİŞ MURAT TA ÖZÜR DİLERİM DEMİŞ

2 Din dersinde öğretmen öğrencilerine sormuş.Çocuklar Allah hepimizin cennete gitmesini istediği halde,neden bizi dünyaya göndermiş.Çocuklardan biri soruya cevap vermiş, öğretmenim siz de bizim sınıfı geçmemizi istiyorsunuz.O halde neden PEKİYİ vermeyip sınav yapıyorsunuz?..
mrv_41
mrv_41